V-TAC
Hanglamp ZAMBELIS D380 3xE14 DESIGN Goud Zonder Lichtbron
Kleur: Goud
Materialen: Metaal, Glas
Garantie: 3 jaar
E14 lichtbronnen niet inbegrepen
Gebruik: Binnen
Hanglamp ZAMBELIS D380 3xE14 DESIGN Goud Zonder Lichtbron
Kleur: Goud
Materialen: Metaal, Glas
Garantie: 3 jaar
E14 lichtbronnen niet inbegrepen
Gebruik: Binnen
| Merk | ZAMBELIS |
|---|---|
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Hanglampen |
|---|---|
| Toepassingen | Winkels, Kantoren, Residentieel |
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 230 V AC |
|---|
| Variabel | AAN/UIT |
|---|---|
| Maximaal vermogen | 40 W |
| Technologie | LED |
|---|
| Lampvoet | E14 |
|---|---|
| Diameter | 380 mm |
| Hoogte | 1600 mm |
| Netto gewicht | 4,8 kg |
| Materiaal | Glas |
| Waterdicht | NEE |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Schokbestendigheid | IK02 |
| Productkleur | Wit |
| Diameter bereik | Meer dan 350 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -30 °C tot 45 °C |
| Koolstofimpact | 8,4 kgCO2eq |
|---|