CLAREO
RF-afstandsbediening (gaat door verlaagde plafonds) ideaal voor het bedienen van:
Wordt geleverd met wandhouder. Batterij inbegrepen.
RF-afstandsbediening (gaat door verlaagde plafonds) ideaal voor het bedienen van:
Wordt geleverd met wandhouder. Batterij inbegrepen.
| Merk | CLAREO |
|---|---|
| Assortiment | ADVANCE |
| Familie | Accessoires |
|---|---|
| Garantie | 5 jaar |
| Variabel | RF |
|---|
| Hoogte | 15 mm |
|---|---|
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 135 mm |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP20 |