ZAMBELIS
Design hanglamp van het merk Zambelis
Kleur: Zandwit
Materialen: Aluminium
Garantie: 3 jaar
Lichtbron niet inbegrepen, te kiezen als accessoire hieronder: GU10
Gebruik: Binnen
Design hanglamp van het merk Zambelis
Kleur: Zandwit
Materialen: Aluminium
Garantie: 3 jaar
Lichtbron niet inbegrepen, te kiezen als accessoire hieronder: GU10
Gebruik: Binnen
| Merk | ZAMBELIS |
|---|---|
| Assortiment | DESIGN |
| Toepassingen | Verkooppunt, Kantoor, Residentieel |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Variabel | AAN/UIT |
|---|
| Technologie | LED |
|---|
| Lampvoet | GU10 |
|---|---|
| Diameter | 53 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Waterdicht | NEE |
| Beschermingsgraad | IP20 |
|---|---|
| Schokbestendigheid | IK02 |
| Productkleur | Wit |
| Diameter bereik | 51-100 mm |
| Nauwkeurige kleur | Zandwit |