V-TAC
Design tuinspot op paal van het merk Zambelis
Kleur: Zwart
Materialen: ABS, PC
Garantie: 3 jaar
Lichtbron niet inbegrepen, te kiezen als accessoire hieronder: GU10
Gebruik: Buiten
Design tuinspot op paal van het merk Zambelis
Kleur: Zwart
Materialen: ABS, PC
Garantie: 3 jaar
Lichtbron niet inbegrepen, te kiezen als accessoire hieronder: GU10
Gebruik: Buiten
| Merk | ZAMBELIS |
|---|---|
| Assortiment | DESIGN |
| Familie | Spotlights |
|---|---|
| Toepassingen | Buiten |
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 230 V AC |
|---|
| Maximaal vermogen | 7 W Max |
|---|
| Technologie | LED |
|---|
| Lampvoet | GU10 |
|---|---|
| Diameter | 60 mm |
| Hoogte | 62 mm |
| Lengte | 110 mm |
| Netto gewicht | 0,2 kg |
| Materiaal | ABS |
| Waterdicht | NEE |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Schokbestendigheid | IK04 |
| Productkleur | Zwart |
| Diameter bereik | 51-100 mm |
| Nauwkeurige kleur | Zwart |
| Normen | CE, RoHS |
|---|