V-TAC PRO
Nieuwe Grondspot van het merk V-TAC
Kleur: Zwart
Materialen: Aluminium
Garantie: 3 jaar
Lichtbron niet inbegrepen, als accessoire hieronder te kiezen: GU10
Gebruik: Buiten
Nieuwe Grondspot van het merk V-TAC
Kleur: Zwart
Materialen: Aluminium
Garantie: 3 jaar
Lichtbron niet inbegrepen, als accessoire hieronder te kiezen: GU10
Gebruik: Buiten
| Merk | V-TAC |
|---|---|
| Assortiment | START |
| Familie | Overige |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Spanning | 230 V AC |
|---|
| Maximaal vermogen | 35 W |
|---|
| Technologie | LED |
|---|
| Lampvoet | GU10 |
|---|---|
| Diameter | 100 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Lengte | 92 mm |
| Netto gewicht | 0,288 kg |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Waterdicht | JA |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Productkleur | Zwart |
| Koolstofimpact | 0,5 kgCO2eq |
|---|